1. Úvod
  2. Blog
  3. Stoly a židle Maxchief
Stoly a židle Maxchief

Profesionální, lehký a odolný nábytek Maxchief je stabilní a schopný odolávat velké zátěži, včetně povětrnostních vlivů. Je tak více než konkurenceschopný oproti konvenčnímu nábytku. Je velice pohodlný pro uživatele a díky široké škále kompatibilních modelů různých velikostí uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na provoz. Velkou výhodou je jeho mobilita. Dá se rychle, bezpečně a opakovaně smontovat a demontovat.Díky promyšlené konstrukci je snadno přepravitelný a šetří místo při skladování.

Nábytek Maxchief

Je vyroben ze snadno čistitelných, hygienických materiálů, které jsou hydroizolační a odolné UV - záření. Nábytek Maxchief je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Společně s potahy různých barev vykouzlí neopakovatelnou atmosféru při stolování.

Maxchief Investments

Výrobce skládacích stolů a židlí Maxchief Investments je holdingová společnost původem z Taiwanu, tvořená několika průmyslovými podniky v různých zemích, zabývajících se výrobou produktů v odvětvích jako jsou nábytek, kožené zboží či fotovoltaické solární systémy. Mezníkem ve vývoji firmy byl srpen 1994 kdy byl založen závod v Guangdongu, který v současnosti zaměstnává 2 400 lidí a zabírá plochu 12 0000 m2. Výrobním programem je kancelářský a zahradní nábytek a nábytek na zakázku.