Novinky
15.06.2021
Časté chyby v grilování
V čem lidé nejčastěji dělají chybu při grilování? Základní chybou grilování, která se dá přirovnat ke zradě na kvalitní surovině, je nechat přes noc ... číst celé
15.08.2020
Vlastní salsa? Jednoduché.
Žádné omáčky na gril nekupujte! Udělat si vlastní salsu a překvapit tak hosty je jednoduché. Základem každého grilování je kvalitní kus masa. Maso ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Jak nakupovat?
Jak nakoupit pro svou potřebu?

Internetový obchod Kuchařské potřeby je určen pro zákazníky z řad široké veřejnosti i profesionálů z oblastí gastronomických provozů, restaurací, hotelů a cateringových firem. Pro nákup na internetovém portále Kuchařských potřeb není nutno vlastnit žádné oprávnění, živnostenský list či jinou listinu.

1. RYCHLÉ

Po zadání internetové adresy Kuchařské potřeby se dostanete na úvodní stránku internetového obchodu. Titulní stránka slouží jako pro informaci a navigaci na jednotlivé kategorie produktů gastronomického inventáře a technologií. Pro vyhledání požadovaného produktu můžete využít nabídku kategorií v levé části stránky, případně využít vyhledávacího pole "Hledání" umístěného nad nabídkou kategorií vlevo nahoře. Do hledacího políčka zadejte nejjednodušší možný název či pouze část názvu hledaného produktu.

Např. když hledáte nerezový hrnec na indukci. Zadejte prvně celý název a pokud systém nic nevyhledá, zkuste zadat pouze "na indukci", případně pouze "hrnec". Z vyhledané nabídky si již jistě vyberete.

Pokud chcete zjistit více informací o nalezeném produktu, stačí poklikat na fotografii či na nadpis produktu. Zobrazí se vám náhled s konkrétnějším popisem.

2. JEDNODUCHÉ

Jakmile jste si našli zvolený produkt, navolíte si požadované množství a zmačknete tlačítko "koupit". Po kliknutí se vám otevře Váš nákupní košík kde máte vypsány veškeré produkty "koupené" a konečnou cenu za nákup. Pokud chcete pokračovat v nákupu a zvolit si další produkty, stačí kliknout na tlačítko "Pokračovat v nákupu" umístěné pod výpisem v levé části.

Pokud jste si již vybrali veškeré zboží, zvolíte si způsob dopravy a dále způsob upřednostněné platby za zboží.

Dobírka - znamená platbu řidiči přepravní služby, který zboží doveze.

Platba předem na účet - je jedoduchý způsob placení, kdy nemusíte disponovat hotovostí. Zaplatíte zboží přímo ze svého bankovního účtu. Pokyny k platbě včetně čísla účtu a variabilního symbolu vám přijdou s potvrzujícím emailem.

Pokud jste výše zmíněné vybrali, kliknete na tlačítkou "Objednat". Zobrazí se kontaktní formulář kde vypíšete pečlivě doručovací adresu. Můžete si zvolit adresu domů, do práce či ke svým sousedům. Důležitou informací je kontaktní telefón na který vám bude volat zaměstnanec kurýrní služby a domluví se na předání balíku. Pokud nejste firma, fakturační údaje nemusíte vyplňovat.

3. BEZPEČNÉ

Internetový obchod www.kucharskepotreby.cz za svou existenci odbavil tisíce balíků spokojeným zákazníkům. Při nákupu na internetu máte jedinečnou možnost vrácení zboží bez údaní důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být nepoužito. Vámi zadané údaje jsou v bezpečí a nezneužíváme je k jakýmkoli reklamním účelům včetně zasílání reklamních letáčků či akcí.

Nebojte se nakupovat na internetu. Námi prodávané zboží je odzkoušené mnohaletou praxí předních českých i zahraničních šéfkuchařů. Proč nepoužívat kvalitní vybavení i u vás doma - je to jednoduché, levné a pohodlné.

Přejem Vám mnoho kulinářských zážitků s našimi produkty.

Tým Kuchařských potřeb